12,50 euro/h brutto €

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od stycznia 2017 sprzątanie biur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 15 grudnia 2016 22:37

Dostępna od stycznia 2017 fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Kolonii możliwe dla Polaków na stanowisku sprzątaczki biurowej z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Kolonia

Termin rozpoczęcia: styczeń 2017

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega profesjonalnym świadczeniu usług sprzątających oraz dbanie o estetyczny wygląd lokali biurowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie wszystkich pomieszczeń, w tym toalety, dyżurki ochrony oraz gabinetów
  • czynności są wykonywane z użyciem różnorodnych detergentów oraz urządzeń sprzątających

Wymagania:

  • dokładność i staranność
  • dyskrecja
  • nienaganne maniery
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • bezkonfliktowość i otwartość
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę z okresem próbnym z możliwością podjęcia stałej pracy
  • zagwarantowane minimum 40 godzin pracy tygodniowo
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • szkolenia i treningi wdrażające w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur, Kolonia”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-stycznia-2017-kolonia/

ID Ogłoszenia: 1225852f5955a8ef