€ 11,84 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 04:26

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Ogłoszenie zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hanoweru na produkcji kanapek oraz wrapów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji kanapek będzie polegała na przygotowywaniu składników, myciu i krojeniu produktów
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń, kontrola jakości wyrobów oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • ważna książeczka sanepidu
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • uczciwość i sumienność

Oferujemy:

  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zatrudnienie na cały etat
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • miejsce do zamieszkania za 180 euro miesięcznie
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem

„produkcja-kanapek-wrapów/08/18” na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 1185b7c18f9ae91a