€ 1640 e/m-c brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz magazyn IT bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 17 października 2016 19:55

Dostępna dla Polaków możliwość zatrudnienia w Dortmundzie na magazynie ze sprzętem IT. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z monitorami, drukarkami, laptopami, grami, itp. polega na zbieraniu zamówień za pomocą skanera
  • w zakres obowiązków pracownika wchodzą również inne zlecone zadania np. rozładunek, rozkładanie produktów na półki oraz porządkowanie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • dokładność i staranność
  • niekaralność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • wysokie zarobki, dodatki oraz dopłaty do mieszkania
  • pracę na niemieckiej umowie z ubezpieczeniem
  • szansę rozwoju zawodowego i nabywania nowych umiejętności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „magazyn-IT/10/16”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-dortmund-2/

ID ogłoszenia: 68958051b9f35a1d