€ 10,84 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca pakowanie galanterii bez znajomości języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsurg
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 22:50

Poszukujemy chętnych do zatrudnienie w Wolfsburgu przy pakowaniu galanterii skórzanej. Propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla 2 kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu galanterii skórzanej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów, pakowanie towarów spełniających normy do pudełek oraz dołączanie do nich certyfikatów

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i rzetelność
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • dobre zarobki
  • szkolenia dla pracowników
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 150 euro miesięcznie plus opłaty
  • szansę rozwoju

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz galanterii skórzanej 06/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-art-skorzanych-od-zaraz-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 4635b28bb721d5e3