€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 28 marca 2018 22:15

Chętnie zatrudnimy w hurtowni z Düsseldorf osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem sportowym.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z obuwiem będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysłania
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sporządzaniem listów przewozowych, zabezpieczaniem towarów oraz wydaniem przesyłek kurierom

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w zespole
  • staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • wysokie premie wydajnościowe
  • możliwość zdobycia uprawień na wózki widłowe
  • dopłaty do wyżywienia
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Magazyn z obuwiem sportowym 03.2018, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9495abb90a22ff99