€ 13,50-15 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:29

Poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do zatrudnienia od zaraz w Kolonii. Praca w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka, sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka na początku będzie wynosiła 13,50 euro za godzinę brutto, następnie możliwość podwyższenia do 15 euro

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie toalet, wynoszenie śmieci, maszynowe sprzątanie podłóg, podlewanie kwiatów, porządkowanie części restauracyjnej, itd.

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • otwartość i elastyczność
  • dobra kondycja
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • dobre nastawienie
  • świetna organizacja czasu
  • uczciwość i pracowitość
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym podczas trwania pierwszej umowy
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • wsparcie konsultanta
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sprzątanie galerii handlowej, Kolonia – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-budowie-dla-tynkarza-cottbus/

ID ogłoszenia: 77759f252dadd4d1