€ 1650 euro brutto miesięcznie plus premie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka magazyn z Kilonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kilonia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 16:54

Poszukujemy par do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie sklepu elektronicznego w Kilonii. Oferta bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Przedsiębiorstwo sprzedaje gry, płyty itp.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kilonia.

Pensja: 1650 euro miesięcznie plus premie za nadgodziny.

Numer referencyjny: magazyn/06/16.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów według zamówień klientów sklepu;
  • pakowanie, zabezpieczanie oraz adresowanie zamówienia;
  • obsługa systemu komputerowego, gdzie pracownik raportuje postępy przygotowania przesyłki.

Wymagania:

  • oferta jest skierowana do par;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • obsługa komputera na dobrym poziomie;
  • szybkie przyswajanie wiedzy;
  • operatywność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • zdolność do wykonywania zadań w grupie.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki;
  • możliwość nadgodzin dla chętnych;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • zakwaterowanie płatne 300 euro za miesiąc od pary;
  • dokładne przeszkolenie.

Aplikacje:

Aplikacje prosimy wysyłać pod adres: Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie prosimy wpisać numer referencyjny. Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-kilonia/

ID ogłoszenia: 157574ee01e96489