€ co najmniej 8 euro za godz.

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów bez języka od zaraz Gadesbünden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gadesbünden
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 17:12

Poszukiwani pracownicy od zaraz do zbiorów szparagów w Gadesbünden. Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Gadesbünden (między Hannowerem a Bremą).

Zarobki: co najmniej 8 euro za godzinę.

Opis stanowiska:
zbiory szparagów na polu, według podanej instrukcji.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • mile widziana znajomość języka jednak nie jest konieczna;
  • dyspozycyjność do końca sezonu;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność działania w zespole.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres mailowy:

praca-w-niemczech@web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-pracownikow-do-zbioru-szparagow-w-gadesbunden/

ID ogłoszenia: 852574ef57139ed4