€ 1700 euro/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 22 września 2015 22:04

Posiadamy wolne stanowiska dla sprzątaczek do pracy w Niemczech. Oferta z Drezna przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od kandydatów oczekujemy posiadania doświadczenia i znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 1700 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca sprzątaczki polega na porządkowaniu pomieszczeń prywatnych (domy, mieszkania). Każde zlecenie jest inne i zależy od indywidualnego życzenia klientów.

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– należy posiadać doświadczenie przy sprzątaniu
– ukazanie referencji będzie korzystnie wpływać na proces rekrutacyjny
– należy szybko, ale zarazem dokładnie wykonywać zadania
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– dobrze płatną pracę na niemieckich warunkach
– możliwość uzyskania dobrych referencji
– pomagamy w kwestiach formalnych
– wspieramy przy szukaniu zakwaterowania
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłani zgłoszenia wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: polnische-arbeiter@clerk.com z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań, Drezno.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-dreznie-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-prywatnych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5135601cb801488c