€ 11,00 EUR/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B Uber Monachium z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 października 2018 18:34

Aktualna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B w Monachium. Zatrudnienie od zaraz przy prowadzeniu UBER-a z podstawowym językiem niemieckim. Poszukiwane osoby miłe, kulturalne, umiejące dobrze i bezpiecznie prowadzić samochód.

Stanowisko: kierowca Ubera.

Lokalizacja: Monachium.

Stawka za godzinę: 11 EUR/h brutto.

Doświadczenie: niewymagane.

Zakres obowiązków:

  • przewóz osób samochodem służbowym;
  • obsługa aplikacji na smartfonie;
  • bycie uprzejmym dla klientów;
  • dbanie o stan wizualny samochodu.

Od kandydatów wymagamy:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • przyjaznego usposobienia;
  • sprawnego prowadzenia samochodu;
  • prawa jazdy kat.B;
  • dobra orientacja w terenie;
  • odpowiedzialność;
  • rzetelne podejście do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • zatrudnienie na okres próbny na niemieckich warunkach, z możliwością przedłużenia;
  • samochody służbowe do dyspozycji – Toyota Auris, Opel Astra, VW Golf;
  • wstępne przeszkolenie;
  • samodzielne stanowisko;
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako kierowca kat.B.

Źródło:
Prosimy wysłać e-mail pod adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Kierowca kat.B – Uber od września Monachium 2018”.

CV w języku niemieckim przyśpieszy rekrutację.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-uber-monachium-2018/

ID ogłoszenia: 515bb37f8e1a0e8