€ 9,20 euro/h brutto

Praca Niemcy w Kolonii na magazynie z zabawkami od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 02:32

Poszukujemy magazynierów do fizycznej pracy w Niemczech przy pakowaniu zabawek. Oferta z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie posługiwać się skanerem ręcznym oraz zestawem słuchawkowym
– prowadzenie wózków widłowych
– obsługiwanie komputerów i systemów informatycznych
– pracownik aktualizuje bazy danych
– wyszukiwanie produktów na magazynie i kompletowanie zamówień
– zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem paczek

Wymagania:
– należy szybko przyjechać do Niemiec w celu rozpoczęcia pracy
– samodzielność, wytrwałość, zdyscyplinowanie, punktualność
– dobre zdrowie
– należy odpowiedzialnie podchodzić do wszystkich zadań
– zmotywowanie do wykonywania określonych czynności
– chęć do pracy w grupie
– sprawne obsługiwanie komputera
– przyjazne nastawienie
– umiejętne radzenie sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:
– zarobki dostosowane do stanowiska
– najlepszym pracownikom zapewniamy premie
– zakwaterowanie w cenie około 310 euro za miesiąc
– możliwość kontaktowania się z polskim opiekunem
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: „Hurtownia zabawek, Kolonia”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 228563fe483ab3a7