€ 9,20 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur, hoteli Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 20:44

Od zaraz poszukujemy Polaków bez doświadczenia do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu różnych powierzchni (supermarkety, biura, hotele) znajdujących się na terenie Hamburga.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: 8,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: SP/11/2015
Start: od zaraz

Zadania:
Należy sprzątać powierzchnie komercyjne należące do biur, szkół, supermarketów, hoteli. Sporadycznie mogą się znaleźć zlecenia dotyczące porządkowania domów i mieszkań.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na dobrym poziomie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– punktualne stawianie się w pracy
– przyjazd samochodem będzie atutem
– zdolność zatrudnienia na dłuższy okres
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dodatki do pracy zmianowej
– podpisanie umowy na dłuższy okres
– wsparcie polskiego opiekuna
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://bit.do/sprzatanie-hamburg

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-hamburg-przy-sprzataniu-powierzchni-komercyjnych/

ID ogłoszenia: 335648df3d91c9b

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur, hoteli Hamburg”

  1. Dzień dobry!
    Jestem zainteresowana pracą od zaraz, posiadam doświadczenie
    884-981-225