€ do ustalenia

Praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu Bamberg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2014 21:33

Magazyn z Bamberg poszukuje komisjonera do kompletowania towaru. Zatrudnienie w Niemczech na magazynie przy załadunku i rozładunku. Ogłoszenie do pracy tymczasowej z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Stanowisko: Komisjoner
Lokalizacja: Niemcy, okolice Bamberg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na magazynie. Do zadań pracownika będzie należeć:
– obsługa wózka widłowego w obrębie magazynu
– realizacja zamówień
– odnajdowanie towarów na magazynie i przygotowywanie do wysyłki
– obsługa skanera do zbierania zamówień
– rozładunek towarów przychodzących i załadunek tych do wysyłki
– dodatkowe prace magazynowe

Wymagania:
– dokładność w wykonywaniu zadań
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– uprawnienia operatora wózka widłowego mile widziane
– poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
– posiadanie auta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– pomagamy w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do rekrutacji
– odpowiadamy na wszelkie pytania
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość podjęcia nadgodzin dodatkowo płatnych
– pomoc w pierwszych dniach
– proponujemy najlepsze lokalizację do wynajmu mieszkania
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez stronę: http://mondi-polska.startpraca.pl/application/form/190166/0/1/

ID ogłoszenia: 567535c24046d21b