€ 9,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech Hamburg od zaraz produkcja czekolady bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 04:39

Szukamy od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w Hamburgu. Praca w Niemczech na produkcji czekolady przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjaczekolady/12/15

Zadania:
Po przejściu wstępnego szkolenia pracownik zostanie przydzielony na odpowiednie stanowisko. Praca będzie polegała na pakowaniu produktów, przenoszeniu kartonów, sprawdzaniu jakości czekolad oraz obsługiwaniu maszyn znajdujących się na hali.

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– radzenie sobie ze stresem
– szybkie przystosowanie się do nowych warunków
– przyjazd samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– wsparcie w pierwszych dniach pracy
– pomoc w prawidłowym wypełnieniu formalności
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– niemiecką umowę o pracę
– zatrudnienie od zaraz do świąt
– możliwość przedłużenia umowy po Nowym Roku

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjaczekolady/12/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-hamburg/

ID ogłoszenia: 152565cbbdc0dce5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech Hamburg od zaraz produkcja czekolady bez języka”

  1. Proszę o pilny kontakt : irenka-47@tlen.pl w sprawie oferty pracy12/2015 produkcja i pakowanie czekolady