€ 1850 EUR/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz Drezno pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 19 września 2018 17:45

Ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie. Mamy dostępne 4 wakaty.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Zarobki: 1850 euro miesięcznie brutto.

Wakaty: 4.

Obowiązki na stanowisku:

  • ręczne pakowanie flakonów do nowych kartoników;
  • składanie zestawów prezentowych;
  • foliowanie pudełek;
  • etykietowanie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zręczność – sprawność manualna;
  • możliwość pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • przykładanie się i punktualność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie, świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wstępne przeszkolenie i wprowadzenie w obowiązki;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie – kwatera oddalona 4 km. od miejsca zatrudnienia.

Aplikacje:
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń grupowych w jednej wiadomości.

Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-drezno/

ID ogłoszenia: 9135ba2502dd8fdc