€ na akord

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech zbiory malin bez znajomości języka 2020 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Przy zbiorach jeżyn i malin potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 na plantacji w Hamburgu bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca manualna;
  • zatrudnienie na plantacji przy zbieraniu malin oraz jeżyn;
  • prace będą wychowywane pod dachem lub folią.

Wymagania:

  • mile widziane będą zgłoszenia od studentów oraz osób ze statusem ucznia;
  • zabranie ze sobą własnej odzieży nieprzemakalnej;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz do końca września 2020;
  • pracę w przyjaznym zespole współpracowników;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę przez 8 – 10 godzin w ciągu dnia z jednogodzinną przerwą.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 1517 1826 313

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-od-zaraz-2020-hamburg/

ID ogłoszenia: 3525f353e129a94f