€ 12 netto na godz.

Niemcy praca na budowie dla budowlańców przy regipsach-dociepleniach od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 października 2019 19:45

Na budowie przy regipsach-dociepleniach potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla budowlańców bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12 Eur netto na godz., czyli 9000 PLN mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla fachowców przy montowaniu regipsów i dociepleń;
  • zadaniem będzie tynkowanie i wykonywanie prac malarskich.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doświadczenie w pracy na takim stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe na podstawie posiadanych umiejętności – od 12 Eur netto na godz.;
  • od 180 do 200 godzin pracy w miesiącu;
  • strój służbowy;
  • ubezpieczenie razem z ZUSem opłacane na terenie Niemiec;
  • 70 Eur dodatku za polecenie fachowca;
  • zwrot kosztów transportu za przejazd do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę na budowie w Niemczech mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 577 511 922.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-na-budowie-bez-jezyka-przy-regipsach-dociepleniach-berlin/

ID ogłoszenia: 8945da766e37782a