€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach sałaty bez języka Filderstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Filderstadt
  • Opublikowany: 10 lipca 2019 19:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz i bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach sałaty. Zatrudnienie w Filderstadt z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fliderstadt.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na zbieraniu oraz pielęgnacji sałaty;
  • zadania wykonuje się także na hali i przy udziale maszyn.

Wymagania:

  • punktualność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dla najlepszych pracowników jest możliwość podjęcia dłuższej współpracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia;
  • wsparcie przy rekrutacji.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 735 933 896.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-sezonowa-2019-bez-jezyka-zbiory-salaty-od-zaraz-filderstadt/

ID ogłoszenia: 2405d2607f35a055