€ 9,35 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech ogrodnictwo przy kwiatach i pomidorach od zaraz Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emsbüren
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 18:29

Przy kwiatach i pomidorach poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie na terenie Emsbüren bez języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Emsbüren.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem i pakowaniem roślin;
  • do zadań będzie należało obsługiwanie nowoczesnych maszyn do sadzenia;
  • praca na platformie;
  • przygotowywanie roślin do wysłania.

Wymagania:

  • niezawodność oraz elastyczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość pracownia w weekendy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę od poniedziałku do piątku przez przynajmniej 8 godzin dziennie;
  • zakwaterowanie w cenie 7 € na dobę od osoby (miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką i kuchnią);
  • możliwość podpisania umowy na wiele miesięcy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 049 5903 93 553 25

Można dzwonić w godzinach od 8:00 do 16:00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-pomidorach-w-emsburen/

ID ogłoszenia: 9595f4d29d7b9fa6