€ 2400 - 2800 brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 8 października 2019 18:47

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie na stanowisku pomocnika śmieciarza z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 2400 – 2800 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie jeżdżenie śmieciarką oraz podstawianie kubłów do mechanicznego załadunku odpadów na pakę;
  • dodatkowo pracownik będzie również zbierał odpady sortowane.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność pracy pod presją czasu;
  • pracowitość;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie przy tłumaczeniach;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie odpłatne.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: pomocnik-smieciarza Drezno 2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomocnik-smieciarza-drezno/

ID ogłoszenia: 6735d9cd5c6641d4