€ na akord

Od zaraz sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów bez znajomości języka 2021 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 31 marca 2021 18:33

Zatrudnienie w Berlinie dla pracowników sezonowych bez języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2021 przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: na akord (obowiązuje stawka w wysokości 0,70 € brutto za kilogram zbioru oraz 9,50 € brutto na godz. przy wykonywaniu innych prac).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na polu, gdzie zadaniem jest wycinanie szparagów;
  • wykonywanie innych zadań na hali, np. sortowanie lub prace rolnicze;
  • praca przy różnych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • obiad w cenie 4,75 € na dzień;
  • wypłatę raz w miesiącu przelewem na konto;
  • niemiecką umowę48 godzin pracy w tygodniu – 6 dni pracujących;
  • zakwaterowanie w cenie 4,75 € na dzień (2-3-osobowe mieszkania pracownicze z dostępem do WC, pralki, prysznica oraz kuchni);
  • pakiet wraz z polisą ubezpieczeniową w cenie 590 PLN – bilet do Niemiec, opieka biura oraz polisa ubezpieczeniowa;
  • zapewniona pościel na miejscu;
  • bezpłatny dostęp do Internetu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 13 446 32 95 albo 782 745 508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-od-zaraz-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 34060649dfced1c9