€ od 11,50 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B bez języka dostawca pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 czerwca 2022 19:53

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Hamburgu jako dostawca pizzy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: od 11,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji jako kierowca kat. B przy rozwożeniu pizzy oraz makaronów;
  • zadaniem będzie dostarczanie jedzenie do klientów i rozliczanie się z płatności;
  • przy braku zleceń pracownik będzie wykonywał proste prace w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz mała ilość punktów karnych;
  • mile widziane doświadczenie;
  • energiczność;
  • konieczność nauczenia się 100 podstawowych zwrotów w języku niemieckim albo podstawowa znajomość tego języka;
  • doskonała orientacja w terenie.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw organizacyjnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe obiady w pracy;
  • świadczenia socjalne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatne zakwaterowanie;
  • samochód służbowy na czas pracy, kartę paliwową i telefon.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 56662a9fd64ea45d