€ 1900 - 2700 brutto mc

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 17:42

Pracodawca z Ulm szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni RTV. Ogłoszenie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym w dobrych warunkach przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów, które są składane drogą elektroniczną;
  • załadowywanie oraz rozładowywanie samochodów dostawczych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie świąteczne;
  • pracę na czas określony, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur mc od pary;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. CV w języku polskim oraz niemieckim ze zdjęciem i informacją o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu wraz z numerem kontaktowym należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-rtv-bez-jezyka-ulm-2019/

ID ogłoszenia: 5435d388c191f878