€ 15 - 16 netto/h

Remonty od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 9 marca 2022 20:29

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie 2022. Zatrudnienie w Mannheim bez języka przy remontach i wykończeniach Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Mannheim.

Wynagrodzenie: 15 – 16 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie przy wykończeniach wnętrz;
  • pracownik będzie przygotowywał powierzchnię, malował, tapetował, układał płytki na podłogach i ścianach, montował regipsy oraz pracował przy elewacjach itp.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • posiadanie doświadczenia;
  • motywacja oraz chęci do pracy;
  • precyzyjne, dokładne oraz zaangażowane wykonywanie zadań;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania zakwaterowania;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pracę bez pośredników.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

+49 173 207 01 79 (możliwy jest również kontakt przez WhatsApp).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-mannheim/

ID ogłoszenia: 2536228c6b0e45fe