€ 13,80-14,50 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na budowie dla malarzy od zaraz, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 31 marca 2021 18:31

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Lipsku dla malarzy bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja:  Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,80 € brutto dla osób bez języka albo 14,50 € brutto dla osób z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na zewnątrz budynków – domy jednorodzinne;
  • pracownik będzie zajmował się malowaniem, szpachlowaniem oraz tapetowaniem.

Wymagania:

  • u jednej z dwóch osób komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • własny samochód na wyjazd;
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na budowie.

Oferujemy:

  • pracę od 6.30 do 15.30 z możliwością wypracowania nadgodzin;
  • polską umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dopłata za przejazd z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • nadgodziny płatne od 25 do 100%;
  • dokładną umowę;
  • polski kodeks pracy;
  • dostęp do niemieckich świadczeń.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/malarz-niemcy-okolice-lipska, oferta,7988390

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 2596064a6686c330