€ 11 brutto/h

Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat. B przy przewozie osób UBER 2019 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 17:41

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech aktualnej od zaraz jako kierowca kat.B. Zatrudnienie 2019 dla Ubera w Monachium przy przewozie osób z atrakcyjnymi warunkami finansowymi i dobrymi warunkami pracy.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 11 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • świadczenie usług przewozowych za pośrednictwem aplikacji;
  • przewożenie klientów zgodnie z mapą oraz pilnowanie trasy;
  • dbanie o bezpieczeństwo, a także komfort pasażerów;
  • zaprowadzanie samochodu na myjnie albo do mechaników.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • schludność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • samochód służbowy i kartę paliwową (np. Toyota Auris, Opel Astra albo VW Golf);
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: Kierowca kat. B – Uber od lipca, Monachium 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-przewoz-osob-uber-munchen/

ID ogłoszenia: 4575d3890fea1a25