€ 9,00 - 15,00 netto/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka rozbiórki Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 grudnia 2021 19:34

Dla budowlańców możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 9,00 – 15,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jest wykonywana w zespole na budowie;
  • wykonywanie zadań przy rozbiórkach – zadaniem będzie wyburzanie budynków, czyli demontowanie okien, drzwi, armatury, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz załadunek i wykonywanie prac o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność obsługiwania różnych narzędzi budowlanych.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy;
  • organizację przejazdów wewnętrznych;
  • narzędzia budowlane;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie wraz z meldunkiem;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech na budowie mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 501 823 273

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 43261ba26efa47c4