€ 13,50 brutto/h

Przy pakowaniu keczupów bez języka Niemcy praca dla par od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 18:28

Fabryka keczupów poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Dreźnie dla par przy pakowaniu sosów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie przy ręcznym pakowaniu keczupów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dokładność;
  • pełna samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, doświadczeniu i znajomości języka niemieckiego.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 7666012b511544f4