€ 12 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 18:46

Interesujące ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Oferta z Poczdamu jest aktualna od zaraz na okres 4 miesięcy. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • przygotowywanie zabawek do wysłania i zabezpieczenie towarów;
  • generowanie listów przewozowych;
  • przekazywanie paczek firmom kurierskim;
  • wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zdyscyplinowanie w miejscu pracy;
  • zaangażowanie w wypełniane zadania;
  • praca w grupie, jak i indywidualnie;
  • dobra motywacja;
  • miel widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość pracy na pełen etat;
  • samodzielne stanowisko;
  • niemiecka umowa na 4 miesiące bez możliwości przedłużenia;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • +25% płatne dodatkowo za nadgodziny.

Aplikacja:

Należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, którą wraz z CV i listem motywacyjnym, można przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Niemcy praca hurtownia zabawek, Poczdam 2019.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit

Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-styczen-2019-poczdam/

ID ogłoszenia: 2105c3e23bea2c1d