€ 1400 netto mc

Od zaraz praca Niemcy dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 19 września 2019 19:49

Pracodawca z Monachium szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech, jako pomoc kuchenna. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1400 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji, jako pomoc kuchenna – wsparcie w wykonywaniu różnych prac na kuchni – wycieranie blatów, przynoszenie składników z kuchni, mycie warzyw i owoców, przygotowywanie  prostych dań itp.;
  • zadaniem będzie także praca na zmywaku, obsługa maszyn oraz dbanie o porządek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • energiczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaleta będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • raz w tygodniu możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 Eur;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: „Pomoc kuchenna, Monachium od września 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 4285d83d8959bd09