€ 1550 brutto mc

Niemcy praca bez znajomości języka, jako pomoc kuchenna od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 17 marca 2019 14:48

Firma cateringowa poszukuje osób do pracy w Niemczech, jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz bez doświadczenia i z zakwaterowaniem w Poczdamie zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1550 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca dla firmy, która przygotowuje dania cateringu dietetycznego;
  • obowiązkiem będzie, np. dokładne odmierzanie składników, przygotowywanie produktów, liczenie kalorii, pakowanie itp.

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP i regulaminu;
  • motywacja, aby osiągać zamierzone wyniki;
  • elastyczność i niezawodność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które jest wypłacane terminowo;
  • darmowe wyżywienie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowym pokoju jednoosobowym z łazienką;
  • dostęp do Internetu po Wi-Fi;
  • niemiecką umowę o pracę, która uwzględnia okres próbny, a dla najlepszych stałe zatrudnienie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com

z podaniem tytułu wiadomości: „Pomoc kuchenna, 03/2019 Poczdam”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-poczdam/

ID ogłoszenia: 6675c8e5a68430d6