€ od 2800 brutto/mc

Dla kierowcy kat.B bez języka Niemcy praca od zaraz przy przewozie osób Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 13 lutego 2022 20:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy przewozie osób. Zatrudnienie w Norymberdze dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: od 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • przewóz osób chorych, starszych i niepełnosprawnych (czasami również dokumentów);
  • realizowanie tras zgodnie z grafikiem, pomaganie przy zajmowaniu miejsca w samochodzie.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • punktualność;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć nauki podstawowych zwrotów w języku niemieckim jeszcze przed wyjazdem;
  • brak punktów karnych;
  • szybkie reagowanie;
  • empatia i schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony z opcją przedłużenia;
  • darmowy kurs języka niemieckiego – pod warunkiem zdawanie testów kontrolnych z oceną przynajmniej dobrą;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 02/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-przewoz-osob-norymberga/

ID ogłoszenia: 971620957bc3fc31