€ 10,60 - 13,30 brutto/h

Remonty praca Niemcy na budowie od zaraz bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:16

Do pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach poszukiwani budowlańcy od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków bez języka w Stuttgarcie, a do tego pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 10,60 – 13,30 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to oferta dla pracowników budowlanych, czyli dla murarzy, tynkarzy, malarzy i dociepleniowców;
  • praca zarówno przy remontach i wykończeniach.

Wymagania:

  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz posiadanie własnego samochodu;
  • mile widziana jest znajomość j. niemieckiego, ale nie jest konieczna;
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata;
  • profesjonalizm;
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową;
  • niemiecką umowę wraz z dostępem do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne  wynagrodzenie + dieta w wysokości, ok. 5 – 6 Eur na godzinę;
  • opiekę konsultanta;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz przy sprawach organizacyjnych, a także w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.intermundia.pl/oferta/dla-pracownika/aplikuj

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7175c780b0827b8a