€ 11 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy dla kierowcy kat.B jako dostawca pizzy Kolonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 maja 2017 01:50

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech jako dostawca z podstawową znajomością języka. Od zaraz zatrudnienie w Kolonii dla kierowcy kat.B. przy rozwożeniu zamówionego jedzenia.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca kierowcy będzie polegała na rozwożeniu klientom dań kuchni włoskiej głównie w godzinach nocnych
  • zadaniem pracownika będzie odbiór jedzenia z restauracyjnej kuchni oraz dowóz do klienta zgodnie z zamówieniem
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pobieranie należności oraz wydawanie paragonu i reszty
  • przy braku zamówień pracownik będzie pomagał w restauracji

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • świetna organizacja czasu

Oferujemy:

  • służbowe auto i telefon do dyspozycji
  • dobre zarobki
  • niedrogie zakwaterowanie w dobrym standardzie za 150 euro miesięcznie
  • dodatek za pracę w nocy w wysokości 1,50 euro za godzinę
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: dostawcapizzy/05/17 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-jako-dostawca-pizzy-kolonia/

ID ogłoszenia: 546590b8a2bedbd0