€ 10,50-13,50 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu kina bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 9 marca 2018 02:53

Poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina. Oferta zatrudnienia w Dortmundzie dla 5 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Zarobki: od 10,50 do 13,50 euro za godzinę brutto w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu porządku na terenie multipleksu
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie sal kinowych, toalet, części restauracyjnej oraz biurowej

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w sprzątaniu
  • brak spóźnień
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dobra prezencja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zamieszkanie w wynajętych lokalach przez pierwsze 3 miesiące płatne 220 euro za miesiąc
  • pomoc w znalezieniu stałego zakwaterowania
  • dodatkowo płatne weekendy oraz dni wolne

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie wiadomości z tytułem „Sprzątanie kina, Dortmund – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kina-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 6855aa057273f57d