€ 14 euro/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2017 01:48

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Essen dla osób bez doświadczenia i z podstawową znajomością języka. Propozycja fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu czystości i porządku w salach kinowych, toaletach, gabinetach oraz w części restauracyjnej
  • zadaniem pracownika będzie odkurzanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci oraz dokładanie środków higienicznych w toaletach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się odnoszeniem tac oraz wycieraniem stolików
  • inne zlecone przez przełożonych obowiązki

Wymagania:

  • gotowość do pracy w weekendy oraz na zmianie wieczornej
  • świetna organizacja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na okres 3 miesięcy oraz możliwość przedłużenia dla najlepszych
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • atrakcyjne dodatki
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wsparcie w sprawach socjalnych
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „kino-sprzątanie/08/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-sprzatacz-sprzataczka-od-zaraz-sprzatanie-kina-essen/

ID ogłoszenia: 7559a4b56b49195