€ 1700-2125 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Cottbus 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 22 lutego 2018 21:44

Możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy Niemczech na produkcji kanapek, wrapów i panini. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Cottbus dla 8 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1700 do 2125 euro w zależności od zmiany dziennej lub nocnej

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym szybkie posiłki – kanapki, wrapy i panini
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy procesie produkcji oraz pakowanie
  • osoba zatrudniona będzie dbała o utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • chęć i motywacja do pracy
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zamieszkanie w pokoju 2-3 osobowym za 150 euro lub w samodzielnym pokoju za 250 euro
  • pracę na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja panini, kanapek, wrapów, Cottbus” należy wysyłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-cottbus/

ID ogłoszenia: 8435a8cb9c90bd50