€ 9,84 euro/h brutto + dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie przy rozbiórkach bez języka 2018 Starnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Starnberg
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 22:04

Ogłoszenia pracy w Niemczech dla 10 budowlańców bez znajomości języka. Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia 2018 w Starnberg na budowie przy rozbiórkach obiektów.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Starnberg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na budowie
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań przy rozbiórkach obiektów budowlanych

Wymagania:

  • co najmniej 2 lub 3-letnie doświadczenie na budowie, najlepiej przy rozbiórkach
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • posiadanie własnego samochodu
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz dieta za każdy dzień pracy
  • gwarancję dużej ilości godzin miesięcznie
  • darmowe miejsce do zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

joanna@all-pl.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-jako-pomocnik-budowlany-przy-rozbiorkach-od-zaraz-starnberg/

ID ogłoszenia: 4435ae34e4001252