€ 8,70 euro brutto za godzinę

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie bez języka od zaraz Lubeka dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübeck
  • Opublikowany: 26 października 2016 21:20

Od zaraz poszukiwani pracownicy serwisu sprzątającego do zatrudnienia w okolicach Lubeki. Fizyczna praca w Niemczech dla par przy sprzątaniu szkół, biur i hal sportowych.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, okolice Hamburga

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,70 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na kompleksowym sprzątaniu zarówno obiektów komercyjnych – szkoły, biura, markety, hale sportowe jak i mieszkań prywatnych
  • zadaniem pracownika jest wykonywanie czynności porządkowych oraz dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych lokali

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkową zaletą
  • ważne prawo jazdy oraz możliwość jazdy autem na terenie Niemiec
  • motywacja do podjęcia dłuższej współpracy
  • dokładność i odpowiedzialność
  • punktualność

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas określony
  • możliwość pracy na stałe
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki
  • bardzo dobre i przejrzyste warunki zatrudnienia wraz z ubezpieczeniem, kartą EKUZ oraz drukiem A1

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisu-sprzatajacego-ok-l%C3%BCbeck-hamburg-pn-niemcy,oferta,4888947

ID ogłoszenia: 7975810fd41ab774