€ 12,5 euro/ h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu po remontach od zaraz Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 12 września 2016 18:41

Oferta pracy w Niemczech od zaraz polegająca na sprzątaniu garaży i piwnic po remontach. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce: Hamburg

Wynagrodzenie: 12,5 euro na godzinę brutto

Czas rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

praca w firmie zajmującej się sprzątaniem domów, mieszkań, biur, hal i magazynów po remontach, a także wykonującej prace porządkowe w garażach, piwnicach i na strychach

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane osoby z językiem niemieckim, jednak znajomość nie jest wymagana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i precyzyjność
  • dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • możliwość wyboru sposobu zatrudnienia
  • atrakcyjną pensję
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • pomoc rezydenta na początku zatrudnienia
  • kurs języka niemieckiego w okazyjnej cenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem, cv, listem motywacyjnym, krótkim opisem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych na adres: neueabeit[at]berlin.com z dopiskiem w tytule „Sprzątanie po remontach, Niemcy”.

Źródło:

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka sprzątanie po remontach Hamburg

ID ogłoszenia: 64757d6a0c2d3437