€ 9,50 euro/h brutto

Praca Niemcy kierowca kat.B od zaraz dostawa pizzy bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 25 stycznia 2017 13:48

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy rozwożeniu pizzy na terenie Kolonii. Zatrudnienie od zaraz jako kierowca kat.B bez języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: minimum 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w restauracji będzie polegała na dostarczaniu pizzy do klientów, przyjmowaniu należności raz wydawaniu rachunków
  • zadaniem pracownika będzie również m.in. pomoc w kuchni, utrzymywanie porządku, zmiana beczek, dostawa składników, itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za auto służbowe

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • otwartość i komunikatywność
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie posiadanie własnego pojazdu
  • dobra kondycja
  • umiejętność szybkiego liczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach niemieckich
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • służbowy telefon oraz auto
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Dostawca pizzy, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-jako-dostawca-pizzy-kolonia/

ID ogłoszenia: 5725888a8ded6abd