€ 11,50-13 euro/h brutto

Dla par Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka produkcja czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 22 lutego 2017 02:16

Aktualna opcja pracy w Niemczech na produkcji dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Zatrudnienie dla par możliwe od zaraz w fabryce czekolady z Dortmundu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4 osoby lub 2 par

Wynagrodzenie:  11,50 – 13 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na obsłudze urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz przygotowywanie nadzienia czekolad
  • zadaniem pracownika będzie monitorowanie jakości produktów oraz pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • dobra organizacja
  • zaangażowanie i pracowitość
  • przychodzenie na czas
  • możliwość brania nadgodzin
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • darmowe miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
  • szansę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności
  • opiekę konsultanta posługującego się językiem polskim
  • możliwość uzyskania awansu ze stawką 16 euro za godzinę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja czekolady – praca Niemcy od zaraz, Dortmund”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-dla-par-dortmund/

ID ogłoszenia: 52458acc613b7a62