€ 2100 euro/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B Hamburg przy przewozie osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 01:07

Dostępna od zaraz praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B. z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie zatrudnienia w Hamburgu przy przewozie osób starszych.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 2100 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu samochodem służbowym osób niepełnosprawnych i starszych
  • kursy będą odbywały się głównie pomiędzy domem i szpitalem zgodnie z wyznaczonym grafikiem
  • do obowiązków pracownika będzie należało pomaganie przy wejściu do samochodu oraz zabezpieczenie osób na czas transportu

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolności manualne
  • dobra prezencja
  • brak spóźnień
  • szybkie reagowanie
  • możliwość przejścia kursu pierwszej pomocy
  • cierpliwość i empatia
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz praktyka w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • możliwość ustalania grafiku
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • służbowy telefon i samochód
  • możliwość skorzystania z zamieszkania w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów, które zainteresowała powyższa oferta prosimy o przysłanie zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim) ze zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com

W tytule należy wpisać: „Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Hamburg 12/17”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-w-hamburgu-przewoz-osob-niepelnosprawnych/

ID ogłoszenia: 1575a2877d713cd9