11,50 euro/h brutto + dieta €

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par magazyn z napojami od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Lista: 31 lipca 2017 21:45

Dobrze płatna fizyczna praca w Niemczech na magazynie dla par bez znajomości języka. Od zaraz oferta zatrudnienia w hurtowni napojów z Duisburga przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu, komisjoner

Miejsce pracy: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Liczba wakatów: 3

Zarobki: 11,50 euro za godzinę brutto oraz 20 euro netto diety dziennie

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie realizowanie zamówień na napoje dla sklepów za pomocą wózka paletowego oraz skanera
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odstawianie palet na rampę w celu załadunku

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub tylko liczebników
  • brak uzależnień
  • warunkiem koniecznym jest własny samochód
  • posiadanie doświadczenia w pracach na magazynie

Oferujemy:

  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w razie potrzeby
  • dodatkowo płatne nadgodziny, noce oraz weekendy

Aplikacja:

Zgłoszenia z tytułem w postaci: „Magazyn Duisburg napoje – imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-w-duisburgu-dla-par/

ID Ogłoszenia: 32597f78cfec4e5

270 liczba wyświetleń, 5 dzisiaj