€ 1600-2000 euro/m-c netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 00:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie z Münster. Możliwość stałego zatrudnienia dla budowlańców przy regipsach z zakwaterowaniem oferowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1600-2000 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy zabudowie suchej
  • zadaniem pracownika będzie montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz instalacja oświetlenia

Wymagania:

  • preferujemy osoby z doświadczeniem w zawodzie
  • możliwość przyjazdu własnym autem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie konsultantów posługujących się językiem polskim
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szansę na stałą pracę dla najwydajniejszych pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • zakwaterowanie płatne około 8,30 – 9,30 euro dziennie
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • możliwość otrzymania zaliczki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

biuro@polwork.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-regipsach-w-budownictwie-munster-2017/

ID ogłoszenia: 17458ee95944c27a