12,50 euro brutto/h €

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 6 maja 2016 11:45

Zatrudnimy od zaraz osoby do sprzątania domów i mieszkań prywatnych w Hamburgu. Praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka, bez doświadczenia, energicznych i dokładnych, chcących podjąć stałe zatrudnienie.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce pracy: Hamburg.

Stawka godzinowa: 12,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • ścieranie kurzu z powierzchni;
  • mycie luster i okien;
  • odkurzanie, zamiatanie, mycie podłóg;
  • sprzątanie toalet itp;
  • początkowo praca na mniejszą liczbę godzin;
  • zadania są wykonywane w grupach po 2-3 osoby u stałych klientów firmy.

Wymagamy:

  • dużej dokładności;
  • mobilności;
  • prawa jazdy kat.B;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • elastyczności godzinowej;
  • gotowości do pracy po 10 godzin dziennie;
  • co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość skorzystania z samochodu służbowego;
  • szkolenie wprowadzające;
  • sprzęty potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysłanie CV pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań, Hamburg. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-hamburg/

ID Ogłoszenia: 434572c6bd24455e

296 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj