€ 1850-2050 euro/m-c netto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie ciastek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 28 marca 2018 22:24

Propozycja zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Kolonii dla pracowników bez znajomości języka. Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek kruchych na dłuższy okres.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: początkowo 1850 euro za miesiąc brutto, następnie 2050 euro/m-c

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wizualna kontrola jakości wyrobów oraz pakowanie ciastek do plastikowych opakowań na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • samodyscyplina
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • świetna organizacja czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczeni na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatny dostęp do opieki medycznej
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • darmowy kurs niemieckiego dla pracowników na stałe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek kruchych, Kolonia 03/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7805abb65995152a