€ 11,30 euro/h brutto

Na budowie praca w Niemczech od zaraz przy dociepleniach i elewacjach 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:38

Od zaraz zatrudnimy na budowie z Berlina. Oferta pracy w Niemczech 2017 dla budowlańców przy dociepleniach i elewacjach z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,30 euro za godzinę brutto oraz 24 euro netto diety za dzień pracy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie montaż dociepleń, elewacji zewnętrznych oraz siatki
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także tynkowaniem

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i sumienność
  • mile widziane własne auto
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio z pracodawcą
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów przejazdu do Niemiec
  • opłacanie składek i podatków przez pracodawcę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem w nagłówku „ELW/0617/DE” na adres:

rekrutacja@flexjob.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-i-elewacjach-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 182594c419536bb4