€ na akord bądź stawki godzinowe

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:21

Poszukujemy osób do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w rolnictwie przy zbiorze truskawek na plantacji z Hannoveru. Oferta aktualna od maja na okres 2-3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: stawki akordowe/ 6euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie truskawek i warzyw z upraw polowych. Przy zmniejszonej ilości pracy na polu kandydat będzie również sortował zebraną żywność ora ją pakował.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– szybkość
– dokładność

Oferujemy:
– pracę sezonową na niemieckich warunkach
– legalne zatrudnienie na okres od 2 do 3 miesięcy
– dobrą płacę
– 8 godzinny dzień pracy
– możliwość brania nadgodzin
– zapewnione zakwaterowanie odpłatne 3,50 euro za każdy dzień
– możliwość wyboru sposobu płatności: na akord bądź stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na maila: info@erdbeerhof-sander.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rolnictwo-oferty-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-od-maja-2014/

ID ogłoszenia: 553532ed476e2ccc

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek Hannover”

  1. nie opyla się 400 zł za miesiąc mieszkania

  2. Wyrażam chęć podjęcia pracy.
    tel.605932254 e-mail: kllucznik@gmail.com

  3. bulina90 na 8 maja 2014 @ 16:52

    WITAM SZUKAM PRACY SEZONOWEJ OD ZARAZ MAM DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH TRUSKAWKI W NIEMCZECH I ZBIORACH PORY W BELGII GRZEGORZ TEL 606 915 685