€ 11,84 EUR/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Lipsk pakowanie słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 20:16

Od zaraz zatrudnimy Polaków przy pakowaniu słodyczy w Lipsku. Oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na czas umowy. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 11,84 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 3.

Umowa: do 21.12.2018.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie słodyczy w zestawy prezentowe na Boże Narodzenie;
  • kompletowanie słodkości w zestawy;
  • ważenie i kontrola jakości;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • chęć do nadgodzin;
  • szybkość;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • mile widziany podstawowy język niemiecki;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • preferujemy osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową do 21.12.2018;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie bezpłatne w 2 osobowych pokojach hotelowych;
  • pomoc we wszelkich kwestiach formalnych;
  • dojazdy do pracy;
  • wysokie wynagrodzenie i możliwość dorobienia przed świętami.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres:

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: ps/l/11/18.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-lipsk/

ID ogłoszenia: 9345bffecb46595e